Polecane zestawy interaktywne dla szkół - wiosna/lato 2019
23.04.2019

Polecane zestawy interaktywne dla szkół - wiosna/lato 2019

ABC prezentacji przygotowało dla Państwa trzy gotowe zestawy tablic interaktywnych z projektorami i uchwytami ściennymi wybranymi na podstawie preferencji naszych klientów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esprit Multi Touch 80" + projektor krótkoogniskowy MX808ST + uchwyt ścienny

 

 - Tablica Esprit Multi Touch 80” tablica w technologii podczerwieni, pozwala na bezproblemową i komfortową pracę 4 użytkowników jednocześnie. Tablica posiada w standardzie 4 pisaki, przyczepiane na prawym boku ramy.

 

- BenQ MX808ST to krótkoogniskowy rzutnik edukacyjny o rozdzielczości XGA 1024x768 i jasności 3000 ansi. Projektor jest prosty w obsłudze i instalacji. Kompatybilny z tablicami w formacie 4:3.

 

- Całość zestawu uzupełnia uchwyt do projektora montowany do ściany nad tablicą.

 

 

Esprit Dual Touch 80" + projektor krótkoogniskowy MX825ST + uchwyt ścienny

 

- Tablica Esprit Dual Touch 80" tablica w technologii optycznej, możemy się nią posługiwać pisząc po niej palcem lub innych wskaźnikiem. Tablicę można również użytkować jako zwykłą tablicę suchościeralną.

 

- Projektor edukacyjny MX825ST o rozdzielczości XGA 1024x768 oraz jasności 3300 ansi . Wyższa jasność projektora zapewni wyraźny obraz w jasnych salach lekcyjnych. Projektor jest prosty w obsłudze i instalacji. Kompatybilny z tablicami w formacie 4:3.

 

 -Całość zestawu uzupełnia uchwyt do projektora montowany do ściany nad tablicą

 

 

 

Newline TruBoard R5-900E 88" + Projektor krótkoogniskowy MW809ST + uchwyt ścienny   

 

- Tablica Newline TruBoard R5-900E 88" tablica w technologii podczerwieni, obsługujemy ją palcem lub dowolnym pisakiem.  Ceramiczne wykończenie powierzchni sprawia, że tablica jest bardzo odporna na uszkodzenia. Tablice wyposażona jest w inteligentną półkę oraz 3 pisaki w różnych kolorach. 

 

- Projektor krótkoogniskowy BenQ MW809ST  o rozdzielczości wxga 1280 x 800 o jasności 3000 ansi. Wyższa rozdzielczość urządzenia zapewni szczegółowy obraz. Projektor kompatybilny z tablicami o większych przekątnych w formatach 16:10.

 

- Całość zestawu uzupełnia uchwyt do projektora montowany do ściany nad tablicą

 

 

W każdej chwili nasi handlowcy pomogą z wyborem sprzętu odpowiadającemu Państwa oczekiwaniom oraz zaproponują konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu.

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl