Nowy zestaw interaktywny dla szkół: tablica Avtek TT Board 90 Pro + projektor Epson EB-685W
10.08.2021

Nowy zestaw interaktywny dla szkół: tablica Avtek TT Board 90 Pro + projektor Epson EB-685W

Nawet najbardziej zmotywowany nauczyciel może mieć czasem trudności z zaangażowaniem uczniów w zajęcia. Dlatego warto zapewnić mu warunki, które ułatwią prowadzenie lekcji i zachęcą uczniów do aktywności. Jednym ze sposobów jest wyposażenie sali dydaktycznej w nowoczesny, interaktywny sprzęt audiowizualny. Dzięki niemu zajęcia staną się ciekawsze zarówno dla wykładowcy, jak i jego podopiecznych.

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy nasz nowy zestaw interaktywny, który ułatwi prowadzenie lekcji szkolnych:

 

 • tablica Avtek TT Board 90 Pro
 • projektor ultrakrótkoogniskowy Epson EB-685W
   

 

Tablica interaktywna Avtek TT Board 90 Pro umożliwia nie tylko wyświetlanie dokumentów, filmów oraz prezentacji, ale także pozwala na rysowanie, dodawanie uwag czy wykonywanie obliczeń. Z urządzenia można korzystać za pomocą palca lub specjalnego wskaźnika. Aż 10 punktów dotyku sprawia, że w tym samym czasie na tablicy może pracować kilku uczniów, co uatrakcyjnia zadania grupowe.

 

Projektor ultrakrótkoogniskowy Epson EB-685W pozwala na wyświetlanie obrazu o zminimalizowanej ilości cieni i odblasków, nawet kiedy znajduje się on blisko tablicy. Model EB-685W jest wyposażony w technologię 3LCD, która sprawia, że prezentowane treści mają nasycone kolory niezależnie od natężenia światła dziennego. Dzięki temu uczniowie siedzący w ostatnich ławkach będą dobrze widzieć pokazywane przez nauczyciela materiały. 

 

Projektor daje nauczycielowi możliwość urozmaicenia zajęć. Funkcja dzielenia ekranu pozwala na porównywanie dwóch rodzajów materiałów np. map historycznych czy utworów literackich. Dodatkowo urządzenie da się połączyć z wizualizerem, dzięki czemu wychowawca może prezentować na tablicy niewielkie oraz szczegółowe elementy takie jak minerały czy rysunki techniczne.

 

Dane techniczne:

 

Projektor Epson EB-685W:

 

 • Jasność [ANSI]: 3500
 • Kontrast: 14 000:1
 • Rozdzielczość: 1200x1080 (WXGA)
 • Proporcje obrazu: 16:10
   

Tablica Avtek TT Board 90 Pro:

 

 • Typ powierzchni: ceramiczna
 • Technologia pozycjonowania: IR (podczerwień)

 

Jeśli jesteś zainteresowany zestawem interaktywnym lub chciałbyś kupić urządzenia audiowizualne, skontaktuj się z naszym działem handlowym. Pracownik przygotuje dla Ciebie rabat i najlepszą ofertę na rynku.

 

 

 

Szukasz zestawów interaktywnych do szkoły? W takim razie sprawdź nasze urządzenia, które możesz kupić w niższych cenach w ramach programu Aktywna Tablica: https://abcprezentacji.pl/Aktywna-Tablica-2021-oferta-zestawow-interaktywnych-od-ABC-Prezentacji-a388.html


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl