Nowość: zestaw projekcyjny do sali konferencyjnej
26.08.2021

Nowość: zestaw projekcyjny do sali konferencyjnej

Wyświetlanie wyraźnych, kolorowych treści na płaskiej powierzchni projekcyjnej. Możliwość przenoszenia projektora między pomieszczeniami znajdującymi się w biurze i wyboru miejsca, w którym powinny znajdować się urządzenia AV. Tymi wytycznymi najczęściej kierują się osoby szukające sprzętu audiowizualnego do sali konferencyjnej. Dziś przygotowaliśmy zestaw interaktywny - doskonale wpisujący się w potrzeby klienta biznesowego: projektor laserowy Optoma ZH406 i ekran projekcyjny Adeo Professional.

 

 

 

 

Co sprawia, że zaproponowany przez nas zestaw projekcyjny sprawdzi się w sali konferencyjnej?

 

Projektor laserowy Optoma ZH406 to kompaktowe urządzenie ważące zaledwie 6 kg, więc można łatwo przenosić go między pomieszczeniami znajdującymi się w biurze. Model ten został wyposażony w liczne złącza oraz bogaty zestaw poleceń RS232, dzięki czemu można nim w łatwy sposób zarządzać za pomocą dowolnego systemu sterowania. W tym kontekście nie bez znaczenia pozostaje również pionowe przesunięcie obiektywu oraz 1.6- krotny zoom, który zwiększa zakres umiejscowienia projektora.

 

Jasność wynosząca 4 500 lumenów połączona z wysokim kontrastem i trybem HDR sprawiają, że prezentowane treści są bogate w szczegóły oraz mają nasycone kolory. Dzięki temu pracownicy biura będą mogli bez problemu zapoznać się z wyświetlanymi plikami.

 

W zestawie z projektorem znajdziesz ekran projekcyjny Adeo Professional, który - w zależności od potrzeb i układu przestrzeni - możesz zamontować na ścianie lub suficie. Model ten może być wyposażony w sterowanie elektryczne oraz powierzchnię aktywną pochłaniającą dźwięk, dostosowaną do słabo czy mocno oświetlonych pomieszczeń.

 

Dane techniczne:

 

Projektor Optoma ZH406:

 

  • Jasność [ANSI]: 4500
  • Kontrast: 300 000:1
  • Rozdzielczość: 1080p Full HD (1920x1080)
  • Proporcje obrazu: 16:9

 

Ekran projekcyjny Adeo Professional:

 

  • Montaż: ścienno-sufitowy
  • Wysokość czarnego topu: od 5 do 45 cm
  • Format ekranu: 16:9
  • Dostępne powierzchnie aktywne: VisionWhite, VisionWhitePro, ReferenceWhite, ReferenceGrey, VisionAcoustik, VisionRear DB and VisionRear

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prezentowanym zestawie interaktywnym, skontaktuj się z naszym handlowcem. Nasz pracownik opowie Ci o dostępnych rabatach i przygotuje najlepszą ofertę na rynku!

 

 

 


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl