Tablice interaktywne Interwrite wspomagają lekcje i prezentacje
15.09.2016

Tablice interaktywne Interwrite wspomagają lekcje i prezentacje

Firma eInstruction światowy producent tablic interaktywnych Interwrite posiada w swojej ofercie dwa modele tablic interaktywnych w kilku rozmiarach. Pierwsza z oferowanych tablic to model Dualboard, który charakteryzuje się tym, że praca na takiej tablicy odbywa się za pomocą specjalnych pisaków (technologia elektromagnetyczna), dodatkowo na tablicy mogą pracować dwie osoby jednocześnie. Podczas pracy na tablicy w trybie MultiUser działania dwóch uczniów przy tablicy nauczyciel może cały czas nadzorować, wykorzystując do tego bezprzewodowy tablet Interwrite Mobi View lub po prostu podłączony komputer.

 

Tablica interaktywna Interwrite Dualboard występuje w trzech rozmiarach : 79 cali (200cm), 89 cali (223 cm) oraz 97 cali (245cm). Jest to najpopularniejszy model sprzedawany w 90 krajach na świecie, w Polsce pracuje już kilka tysięcy takich tablic.

 

Drugim modelem tablic Interwrite jest TouchBoard (technologia podczerwieni) do pracy na tej tablicy wystarczy palec lub dowolny wskaźnik, dzieki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby ładowania pisaków i mamy gwarancje, że nie zaginie element niezbędny do obsługi tablicy. Dostępne są dwa rozmiary tablic interaktywnych Interwite TouchBoard Plus: 78 cali (198cm) oraz 88 cali (223cm).

 

Wszystkie modele tablic Interwrite wyróżnia spośród innych konkurencyjnych marek: konstrukcja tablic. Zostały one zaprojektowana do użytkowania w klasach, co oznacza, że są bardzo trwałe i wytrzymałe. Nie posiadają żadnych ruchomych części, są łatwe do czyszczenia i w pełni interaktywne z podłączonym komputerem. Dodatkowo zużywają mało energii elektrycznej, dlatego można zasilać je tylko kablem USB bezpośrednio z komputera. Najnowszym rozwiązaniem jest możliwość bezprzewodowego podłączenia tablicy DualBoard za pomocą odbiornika radiowego, co ułatwia jeszcze bardziej swobodną prace z urządzeniem. Oba modele tablic możemy z powadzeniem wykorzystywać, jako zwykłą tablicę suchościeralną.

 

Firma Interwrite dołącza do swoich tablic bardzo bogate i zaawansowane oprogramowanie Workspace, które w łatwy, a przede wszystkim ciekawy sposób pozwoli nauczycielowi, czy prowadzącemu szkolenie przedstawić słuchaczom materiały multimedialne, w każdej chwili nanosić na nie swoje uwagi, adnotacje czy rysunki.

 

Firma Interwrite zapewnia pełne wsparcie obejmujące szkolenia, pomoc techniczną i serwis, a co najważniejsze służy wiedzą i fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań. Nasza firma, jako dystrybutor tych urządzeń bardzo chętnie pomoże w doborze urządzeń interaktywnych. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą cenową na same tablice Interwrite, jak i gotowe do pracy zestawy wzbogacone o projektory, uchwyty lub podstawy jezdne. InterWrite współpracuje z takimi producentami projektorów jak Benq, Sony i Nec, możliwości konfigurowania zestawów w obu technologiach jest naprawdę dużo.

 

Tablice w technologii elektromagnetycznej:

 

Tablica interaktywna DualBoard

 

Tablica interaktywna DualBoard 79 cali
Tablica interaktywna DualBoard 89 cali
Tablica interaktywna DualBoard 97 cali

 

Tablice w technologii na podczerwień:

TouchBoard Plus

Tablica interaktywna TouchBoard Plus 78 cali

Tablica interaktywna TouchBoard Plus 88 cali

 

Przykładowe zestawy interaktywne:

Zestaw interkatywny


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl