Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus
08.03.2013

Tablice interaktywne Esprit i Eno, projektory Esprit i Nec + bonus

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z akcją promocyjną Przywitaj wiosnę z 2x3. Nowa promocja, to przede wszystkim świetne ceny na tablice interaktywne, projektory marek Nec i Esprit. Promocja dotyczy też wybranych wizualizerów, ekranów, flipchartów, stolików, tablic oraz gablot, a także innych akcesoriów.

 

Wszystkie te produkty znajdą doskonałe zastosowanie w szkołach, biurach i każdym innym miejscu, gdzie potrzebna jest profesjonalna prezentacja czy szkolenie, lub kiedy chcemy doskonale i w pełni wyposażyć salę na spotkania z pracownikami czy klientami. Tablica Interaktywna Esprit Plus to najczęściej sprzedawany produkt w naszym sklepie, klienci docenili jej jakość i uniwersalne zastosowanie. Dzięki powierzchni ceramicznej możemy jej używać jak zwykłej tablicy, a w połączeniu np. z projektorami Esprit, staje się w pełni interaktywna.

 

Flipchart to niezbędny element każdego biura, dzięki niemu możemy w łatwy i szybki sposób przedstawić omawiany temat. Ekrany na trójnogu można w łatwy sposób przetransportować, co dodaje profesjonalizmu wyjazdowemu szkoleniu czy prezentacji.

 

Ekrany ścienne to nieodłączny element każdej sali konferencyjnej. Tablice obrotowe i ścienne wykonane z najlepszych materiałów i z nienaganną starannością od lat znajdują nabywców wśród szkół. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące promocji bądź produktów – zapraszamy do kontaktu.

 

Oferta promocyjna dotyczy:

 

Tablice interaktywne:

Esprit Plus

Tablica Interaktywna Esprit Plus 80’’ + głośniku gratis

Tablica Interaktywna Eno 2610 + tablet 7’’ gratis

 

Projektory:

Nec V230X

Projektor Nec V230X + Uchwyt UPB2 gratis

Projektor krótkoogniskowy Nec V260XS + Uchwyt UPXS gratis

Projektor krótkoogniskowy Esprit PST250X + Uchwyt UPXS gratis

 

Wizualizer:

Wizualizer WZ2 + 2x kawa i czekolada Lindt gratis

 

Stolik:

Stolik projekcyjny 2x3 Universal + Pendrive 4gb gratis

 

Ekrany:

2x3 Ekran

Ekran na trójnogu 2x3 POP 165x122 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran na trójnogu 2x3 POP 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny ręczny 2x3 POP 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny ręczny 2x3 POP 236x175 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny elektryczny 2x3 PROFI 195x145 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

Ekran ścienny elektryczny 2x3 PROFI 236x175 + wskaźnik laserowy WL1 gratis

 

Flipcharty:

Flipchart Red

Flipchart 2x3 Mobilechart Pro Red + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Flipchart 2x3 Eurochart Red+ zestaw kosmetyków Ziaja gratis

 

Tablice:

Tablica suchościeralna

Tablica obrotowa 2x3 150x100 magnetyczna lakierowana + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Tablica obrotowa 2x3 180x120 magnetyczna lakierowana + zestaw kosmetyków Ziaja gratis

Tablice suchoscieralne 2x3 OfficeBoard magnetyczna lakierowana w rozmiarach 120x90, 150x100, 180x90, 180x120, 200x100 + kawa Venezia 0,5 kg gratis

 

Gabloty:

 

Gabloty

 

Gablota wewnętrzna 2x3 jednodrzwiowa model 1 120x90 i 150x100 w wariantach korkowa, biała suchościeralna magnetyczna, tekstylna + Pendrive 4gb gratis

 

Akcesoria:

Czyścik do tablic i Flipchartów DUO + czekolada milka gratis

Zestaw startow (markery, czyściki, magnesy, płyn)+ czekolada milka gratis

 

Promocja trwa do 30 czerwca 2013 roku lub wyczerpania stanów magazynowych.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl