Tablice interaktywne CTouch w nowej technologii LED
07.11.2012

Tablice interaktywne CTouch w nowej technologii LED

Najnowsze, innowacyjne interaktywne tablice dotykowe CTouch, których niewątpliwą zaletą jest to, że nie wymagają użycia zewnętrznego projektora, a swoim wyglądem bardziej przypominają duże monitory, niż zwykłe tablice interaktywne, pojawiają się w zupełnie nowej, przyszłościowej odsłonie technologii LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu są teraz jeszcze bardziej nowoczesne, a przede wszystkim zużywają o 50% mniej energii, niż te wykonane w technologii LCD (od 120W do 330W Max.).

Praca na nich odbywa się nadal w rozdzielczości FULL HD (1920x1080), ale ich działanie dzięki zastosowaniu specjalnej optyki jest bardziej precyzyjne. Samo urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, wystarczy podłączyć tablicę do zasilania i portu USB swojego komputera. Tablice CTouch posiadają szereg złącz m.in. złącza HDMI oraz wbudowane 8W głośniki, a ich ledowe panale zapewniają żywotność na poziomie 45 tyś. godzin.

Dzięki specjalnym uchwytom możne je powiesić na ścianie lub wyposażyć w elektryczne mobilne statywy (te opcje są dodatkowo płatne), dzięki którym tablica może być użytkowana w dowolnym pomieszczeniu. Teraz w specjalnej ofercie promocyjnej dodajemy jako gratis oprogramowanie RM Easiteach na 5 stanowisk - daje to nam gotowy do pracy zestaw. Do wyboru mamy kilka wymiarów tablic : 47’’, 55’’, 65’’, 70’’i 80 cali, mogą na nich pracować 4 osoby jednocześnie.

Dotychczasowe modele w technologii LCD są sukcesywnie wycofywane dlatego można na nie uzyskać atrakcyjne ceny, zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienie oferty.

Ostanie sztuki tablic CTouch w technologii LCD

Tablica CTouch 55’’ LCD + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS

Tablica CTouch 65’’ LCD + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATISNowość ! CTouch w technologii LED

Tablica CTouch 47’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


Tablica CTouch 55’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


Tablica CTouch 65’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS

Tablica CTouch 70’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


Tablica CTouch 80’’ LED + Oprogramowanie na 5 stanowisk RM Easiteach GRATIS


UWAGA :

W przyszłym tyogodniu (13-17.11.2012) istnieje możliwość obejrzenia i przeprowadzenia prezentacji tablicy Ctouch na modelu LCD 55’’. Prosimy o wcześniejsze ustalenie terminu z handlowcem.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl