Promocja na tablice i zestawy interaktywne Esprit DT80 i Interwrite DualBoard 1279
05.12.2016

Promocja na tablice i zestawy interaktywne Esprit DT80 i Interwrite DualBoard 1279

Prezentujemy Państwu naszą nową promocję na tablice i zestawy interaktywne Esprit i Interwrite. 2x3 Esprit Dual Touch 80 i Interwrite DualBoard 1279 to polecane przez nas modele skierowane do sektora edukacji. W szczególności rekomendujemy zakup w zestawie z projektorem krótkogniskowym, który wychodzi znacznie badziej atrakcyjnie cenowo niż w przypadku zakupu tablicy interaktywnej i projektora oddzielnie.

Tablice interaktywne znajdują swoje zastosowanie w szkołach publicznych oraz innych prywatnych jednostkach szkoleniowych. Tablica interaktywna Esprit DualTouch 80” to jedno z najlepszych rozwiązań na rynku tablic interaktywnych przy zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny, szczególnie w zestawach z projektorami krótkogniskowymi firmy Benq. Zastosowana technologia optyczna pozwala na obsługę multigestów i jednoczesną obsługę dwóch punktów dotyku. Tablice możemy obsługiwać za pomocą palców lub wskaźnika. Urządzenie działa w standardzie Plug & Play – pozwalając na użytkowanie zaraz po podłączeniu do komputera oraz projektora. Możliwość użytkowania tablicy interaktywnej jako tradycyjnej tablicy suchościeralnej, świadczy o jej uniwersalności. Dodatkowo powierzchnia wykonana jest z ceramiki co zwiększa wytrzymałość tablicy, a jej magnetyczność pozywa na umieszczanie informacji za pomocą magnesów. Interaktywna tablica Esprit do idealne urządzanie aby prowadzone zajęcia stały się interesujące i dynamiczne.

 

 

Wielkość interaktywnej powierzchni to 80 cali (168 x 114,6 cm). Tablica dedykowana jest komputerom z systemem Windows XP, Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10 (system Windows XP nie posiada w standardzie możliwości obsługi multigestów). Do tablicy dołączone jest najnowsze oprogramowanie, pozwalające m. in. na: rysowanie, transformacje, importowanie multimediów, zrzuty ekranowe, rejestrowanie wideo, zapis prezentacji do formatu PDF etc.

 

Tablica interaktywna Interwrite DualBoard 1279 to rozwiązanie, które pozwala na jednoczesną prace dwóch osób. Została zaprojektowana specjalnie dla potrzeb edukacji. Pozwala w prosty i ciekawy sposób na dzielić się informacjami i interakcją z innymi osobami. Tablica DualBoard 1279 obsługiwana jest za pomocą pisaka, który posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Tablica wykonana została z bardzo trwałej i wytrzymałej konstrukcji, co zwiększa jej żywotność. Tablica DualBoard 1279 zużywa bardzo mało energii elektrycznej przez co można ją podłączyć za pomocą USB bezpośrednio z komputera. Urządzenie posiada trzy tryby pracy: tryb lekcji, tryb biurowy i tryb PC.

 

 

Przekątna tablicy to 79 cali (160 x 120,7 cm). Możliwość równoczesnej pracy na tablicy przy użyciu do 9 urządzeń wspomaga kreatywną pracę większego zespołu. Tablica DualBoard współpracuje ze wszystkimi systemami operacyjnymi: Windows, MAC, Linux. Do każdej tablicy interaktywnej DualBoard dołączone jest intuicyjne w obsłudze oprogramowanie Workspace po polsku do wszystkich systemów operacyjnych.

 

 

Do tablicy interaktywnej można dokupić podstawe mobilną, co pozwala na użytkowanie jej w różnych salach oraz na dopasowanie jej do wzrostu osób pracujących przy tablicy.

 

 

Polecane przez ABC Prezentacji zestawy interaktywne z projektorem krótkogniskowym BenQ MX806ST, NA KTÓRE OBOWIĄZUJE PROMOCJA DO KOŃCA GRUDNIA 2016.
 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYMI HANDLOWCAMI.


W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
Dział projekcyjny (22) 848 15 01
Dział prezentacyjny i biurowy (22) 852 25 71


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl