Oprogramowanie do tablic interaktywnych EuroPlus+ Angielski dla nastolatków Extra edition 10-12 lat

Producent: Young Digital Planet
Cena netto:
Cena brutto:

Angielski dla nastolatków to interaktywny kurs zarówno dla początkujących, jak i dla nastolatków, które znają już podstawy języka angielskiego. Wykonując kolejne zadania związane z atrakcyjną fabułą, uczniowie poznają najważniejsze zagadnienia gramatyczne, leksykalne, uczą się mówić po angielsku, pisać i rozumieć ten język.

 

Dzięki nowatorskiemu podejściu, przydatne informacje przekazywane są w łatwy i emocjonujący sposób. Prosta, czytelna struktura i urozmaicona tematyka kształci jednocześnie wszystkie umiejętności językowe. Każdy łatwo utożsami się z Gilbertem, głównym bohaterem, nastolatkiem żyjącym we współczesnym świecie, a z jego wujkiem podróżnikiem uczniowie wybiorą się w pasjonujące podróże dookoła świata, ucząc się jednocześnie.

 

Narratorami są profesjonalni brytyjscy lektorzy – dorośli i nastolatki. Różnorodne ćwiczenia systematyzujące i sprawdzające opanowany materiał wykonujemy również z użyciem własnego głosu. Zaawansowany system rozpoznawania mowy umożliwia ocenę poprawności wypowiedzianych fraz. Zastosowany moduł przypominający układankę pozwala na samodzielne zrozumienie danej zasady gramatycznej, zapoznając ucznia z jej opisem i dając efekt impulsywnego i instynktownego nauczana.

 
Zalety programu

 • 80 lekcji interaktywnych
 • 2 poziomy zaawansowania
 • urozmaicona tematyka i wielopłaszczyznowe nauczanie
 • niezawodna pomoc w przygotowaniu do egzaminu KET - Key English Test
 • ciekawe animacje, lekcje wideo, udźwiękowione dialogi,
 • bogactwo interaktywnych ćwiczeń , kilkadziesiąt gier językowych i komiksów
 • narzędzia pomocnicze
 • słownik polsko-angielski
 • gramatyka
 • kilkanaście testów sprawdzających
 • śledzenie własnych postępów
 • rejestr wyników
 • raporty z lekcji
 • możliwość tworzenia własnych lekcji


Nowoczesna i Interaktywna klasa w szkole podstawowej, nie może obyć się bez nowej pomocy naukowej jaką jest tablica interaktywna. Mając do wyboru wielu producentów, marek i technologii, ciężko porównać możliwości i dokonać wyboru odpowiedniego rozwiązania.

Poszukując okazji lub najtańszego rozwiązania zbyt często mamy okazję dokonać zakupu w ?super cenie? niż zakupu ?super urządzenia?. Co za tym wyborem idzie? Z reguły rozwój wypadków jest podobny u wielu użytkowników. W najlepszym z nich tablica interaktywna jest obsługiwana przez jedną osobę w szkole, która potrafi opanować jej ?specyfikę? użytkowania.

Mając na uwadze łatwość korzystania z tablicy interaktywnej na zajęciach szkolnych oraz jej niezawodność, warto sprawdzić stopień wygody i intuicyjności opisywany w ulotkach producenta. Jeśli dojdzie do prezentacji docelowego urządzenia w szkole, możemy dowiedzieć się i sprawdzić jak zadbano o komfort pracy nauczyciela projektując tablicę interaktywną i jak łatwo będzie wykorzystać urządzenia prezentacyjne już obecne w szkole.

Ze względu na różny stopień zaangażowania urządzeń interaktywnych w zajęcia lekcyjne oraz nadal niedostateczną ilość tablic interaktywnych w szkołach, z jednym zestawem pracuje większa grupa uczniów i nauczycieli.

Ten fakt, warto uwzględnić podczas oceny tablicy interaktywnej na prezentacji przed zakupem. Dla większej grupy użytkowników tablicy interaktywnej, warto przewidzieć możliwość maksymalnie intuicyjnego sposobu obsługi . W tym celu warto przyjrzeć się kompletnym zestawom interaktywnym, oferowanym przez producenta tablicy interaktywnej. Może okazać się, że zestaw zintegrowany tablica+projektor jednego producenta posiada porównywalną cenę do zestawu ?kombinowanego? z tablicy interaktywnej, projektora, uchwytów, okablowania, przyłączy etc. a wygoda i łatwość obsługi przeważa na korzyść gotowego rozwiązania.

Zestawy oferowane są ze wszystkimi elementami niezbędnymi do rozpoczęcia pracy, co niezwykle ułatwia prawidłowe kompletowanie zestawu interaktywnego. Czytelna instrukcja pozwala na instalację w klasie bez popełnienia błędów, nawet bez pomocy wykwalifikowanych instalatorów.

W rezultacie otrzymamy zestaw który nie stawia barier użytkownikom, zarówno od strony sprzętowej jak i oprogramowania (które jest oferowane razem z tablicą interaktywną). Cała obsługa i przygotowanie tablicy interaktywnej do zajęć, ograniczy się do jednego przycisku na jej obudowie.

Nowoczesne interaktywne pomoce naukowe, dostępne równolegle z tradycyjnymi podręcznikami są niezwykle ciekawym sposobem przekazywania wiedzy. Wspierane przez interaktywne zestawy edukacyjne, stają się one nowoczesną formą, przemawiającą szybciej i sprawniej do uczniów i słuchaczy.

Tam gdzie tablica interaktywna wykorzystywana jest jako zestaw mobilny, istnieje możliwość regulacji wysokości tablicy tak aby niżsi i wyższy użytkownicy mieli pełny komfort pracy z urządzeniem. Dostępnych jest wiele poziomów regulacji wysokości umożliwiających wygodną pracę na tablicy interaktywnej.

Dodatkowym atutem zwiększającym zarówno bezpieczeństwo jak i komfort pracy jest stabilna podstawa. Oryginalne akcesoria producenta wyposażone są w znakomicie dobrane kółka z hamulcami, bardzo dobrze spisujące się podczas transportu z klasy do klasy. Po ustawieniu tablicy i przygotowaniu jej do pracy hamulce i dodatkowe stabilizatory zapewniają taki sam komfort pracy jak zestawy montowane na ścianie. Źródło: tablice.net.pl